Pozycjonowanie

 

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z głównych form reklamy w dobie dzisiejszego biznesu. Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron internetowych, potencjalni klienci będą w stanie dotrzeć do najszerszej grupy odbiorców - społeczności Internetu. Porównując koszty innych form reklamy z kosztem pozycjonowania stron, to właśnie optymalizacje oraz promowanie stron WWW w przeglądarkach jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań marketingowych.
 
Dzięki dobremu wynikowi pozycjonowania w google.pl, firmy szybko docierają do swoich Klientów. Większość z nich jest już zdecydowana na zakup konkretnych produktów lub usług, w związku z tym kluczowa jest obecność firmy w przeglądarce. Klienci bowiem, poszukują najlepszych dostawców czy kontrahentów, którzy będą w stanie zrealizować ich zlecenia.

 
Pozycjonowanie skuteczną formą reklamy?


Najważniejszym pytaniem, które należy skierować do naszych Klientów to cel, który chcą osiągnąć przeznaczając środki na marketing.
Koszty, jakie Klient jest w stanie ponieść dla dobrej reklamy są różne, w zależności od branży, w jakiej dana firma funkcjonuje. 
Najważniejszą kwestią pozycjonowania, są formy rozliczeń dotyczących wyników naszych działań. Nasza Agencja stosuje dwie formy rozliczeń:


1)      Stały abonament miesięczny
2)      Efektywne pozycjonowanie uwarunkowane miejscem w przeglądarce internetowej


 
W pierwszym wypadku kampania ma na celu utrzymywanie strony w pierwszej  dziesiątce wyników w przeglądarce. Efektywności ma sięgać 75% słów kluczowych zawartych w umowie. Jeżeli dane słowo w okresie miesiąca znalazło się w TOP10 - cel uznaje się za osiągnięty. Rozliczenie następuje ostatniego tygodnia każdego miesiąca świadczonej usługi pozycjonowania. Nie istenieją dodatkowe opłaty związane z występowanie strony internetowej na miejscach 1-3 w wyszukiwarce google.pl
Umowa jest zawierana na minimum 6 miesięcy. Okres wypowiedzenia to okres pełnego miesiąca rozliczeniowego.
 
W drugim przypadku klient płaci za efektywność kampanii. Dotyczy to wszystkich słów kluczowych zawartych w umowie pozycjonowania. Płatne pozycje to oczywiście TOP10 google.pl. Klientowi zostaje przedstawiona wycena słów kluczowych (dotyczy to każdej pozycji przeglądarki).
Koszt danej pozycji dzielimy na dni w okresie miesięcznego rozliczenia. Na podstawie raportu miesięcznego uwzględniającego każdy dzień, wylicza się wartość słów kluczowych na odpowiednich miejscach. Wynikiem jest suma cen wszystkich słów kluczowych. Umowa zawierana jest na przynajmniej 6 miesięcy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 
Pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalną, długofalową inwestycją we własną firmę. Klient płaci bowiem, za widoczne efekty.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny słów kluczowych.

                 

Copyright © 2013 Agencja Kreatywna ANUNCIO

Dzisiaj odwiedziło nas: 85 użytkowników