Strony internetowe

 

“Jeśli nie ma Cię w Internecie - nie istniejesz”- to zdanie coraz częściej funkcjonuje w powszechnym obiegu. Potencjalni klienci najczęściej poszukują interesujących ich ofert, zleceń i produktów właśnie w sieci; a szanująca się firma w dzisiejszych czasach bez odpowiedniej strony www nie istnieje.

 

Nasza Agencja stawia sobie jako najważniejsze zadanie, właśnie budowę witryn www. Nasze strony internetowe są przejrzyste, budowane z najwyższą prostotą, aby ułatwić Klientom możliwe najłatwiejsze dotarcie do oferowanych usług. Głównym celem budowy stron www, jest pokazanie Klientowi z jaką marką czy branżą ma do czynienia. Niezwykle ważny jest także szybki dostęp do danych kontaktowych firmy oraz interesującej oferty. W dobie prześcigających się graficznych modeli stron, przepychu kolorowych wzorów (skórek) oraz stron powielanych z darmowych serwisów, stawiamy sobie za zadanie budowanie stron www oparte na prawdziwych materiałach klienta, indywidualnej treści i spersonalizowanym  projekcie graficznym.

 

Strony internetowe budujemy w oparciu o Systemy Zarządzania Treścią CMS. Nasz klient dostaje do swojej dyspozycji panel administracyjny, w którym może sam zarządzać treścią, zmieniać zdjęcia oraz dodawać aktualności. Systemy, na których pracujemy, oparte są na prostym, przejrzystym panelu, co sprawia, że nasi Klienci mogą z pełnym zaangażowaniem współtworzyć z nami swoją stronę www. Oczywiście podejście do każdego Klienta jest indywidualne, ponieważ do każdego projektu podchodzimy elastycznie.

 

Związku z potrzebą rozwoju postanowiliśmy rozpocząć pracę nad budową własnego systemu zarządzania treścią  CMS oparty nowe standardy HTML5 oraz CSS3, z wykorzystaniem rozwiązań dla ułatwienia pracy na urządzeniach mobilnych. Dokładne specyfikacje systemów oraz dostępnych rozwiązań umieścimy na stronie już niedługo.

 

Wśród naszych usług, znajdą Państwo trzy modele stron. Oczywiście ponadto istnieje możliwość wykonania każdego rodzaju serwisu, po indywidualnym ustaleniu potrzeb naszych partnerów:

 

  • Najprostsza wersja to ANUNCIO CMS Business Card – forma elektronicznej wizytówki. Kiedyś wykonywana bez panelu CMS, teraz w dostępna w tej wersji, z darmowym panelem administracyjnym pozwalającym na zmianę podstawowych danych na stronie www.

 

  • Bardziej rozbudowanym serwisem jest ANUNCIO CMS Standard – serwis na płatnym panelu administracyjnym, z dostępem do większej liczby funkcji dotyczących zmiany treści stron. Jest to najczęściej sprawdzające się rozwiązanie, ponieważ łączy elastyczność funkcji oraz nieduże koszty użytkowania.

 

  • Ostatnią formą naszego serwisu jest ANUNCIO CMS Professional – najbardziej rozbudowana wersja naszych stron internetowych, pozwalająca zarówno na pełny dostęp z panelu administracyjnego, którego budowa zostaję dokonana indywidualnie na zamówienie klienta. Zaletami takiej strony jest nieograniczona rozubodyw serwisu www.

 

Ponadto, zajmujemy się również budową bardziej rozbudowanych serwisów www, portali informacyjnych czy blogów.

                 

Copyright © 2013 Agencja Kreatywna ANUNCIO

Dzisiaj odwiedziło nas: 94 użytkowników